Eliksir
Eliksir

Аптека Еликсир Струмица

Аптека Еликсир ПОПУСТИ-ПРОМОЦИИ-ПОДАРОЦИ-ГРАТИСИ-АКЦИИ-НАМАЛУВАЊЕ Аптека Еликсир Струмица

VICHY SPF -15%  EUCERIN SET LA-ROCHE-POSAY SET MEGASMILE Toothbrush  URIAGE PANTOGAR SELENOGIN

TUMMY TOX AVENE SET BIODERMA SET WELEDA SET MUSTELA -25% со ПОДАРОЦИ DR. BROWNS SEBAMED REVALID PAMPERS со подароци

Витамини, имунитет,  бебешка козметика , нега на кожа, нега на трудници и детски витамини , шишиња , цуцли, креми и производи со СПФ заштита од сонце, настинка, детоксификација и слабеење, алергија, дијабет, анемија, заштита на нервниот систем, нега на нозе и стапала,

Избрани производи

Mustela шампон за бебе 500ml

Mustela шампон за бебе 500ml

Mustela шампон за бебе Посебно формулиран за употреба од раѓање. Шампонот е идеален за чистење на не..

515ДЕН. 680ДЕН.

BURRA SUN Body Milk SPF30 - Заштитно млеко СПФ30 200мл - 50% ПОПУСТ

BURRA SUN Body Milk SPF30 - Заштитно млеко СПФ30 200мл - 50% ПОПУСТ

BURRA SUN Body Milk SPF30 - Заштитно млеко СПФ30 200мл - 50% ПОПУСТ..

295ДЕН. 590ДЕН.

BURRA SUN Body Milk SPF50 - Заштитно млеко СПФ50 200мл - 50% ПОПУСТ

BURRA SUN Body Milk SPF50 - Заштитно млеко СПФ50 200мл - 50% ПОПУСТ

BURRA SUN Body Milk SPF50 - Заштитно млеко СПФ50 200мл - 50% ПОПУСТ..

397ДЕН. 794ДЕН.

PANTOGAR - Шампон за коса против опаѓање за жени 200мл

PANTOGAR - Шампон за коса против опаѓање за жени 200мл

PANTOGAR - Шампон за коса за жени 200млЗа здрава и силна коса..

610ДЕН.

Ladival SPRAY CHILDREN SPF50 - Спреј за заштита од сонце 200мл * ПОДАРОК

Ladival SPRAY CHILDREN SPF50 - Спреј за заштита од сонце 200мл * ПОДАРОК

Ladival SPRAY CHILDREN SPF50 Спреј за заштита од сонце 200мл*до потрошување на количините. Одберете ..

745ДЕН.

Ladival ALLERGY-PRONE GEL SPF30 - Гел за заштита од сонце СПФ30 200мл * ПОДАРОК

Ladival ALLERGY-PRONE GEL SPF30 - Гел за заштита од сонце СПФ30 200мл * ПОДАРОК

Ladival ALLERGY-PRONE GEL SPF30 Гел за заштита од сонце СПФ30*до потрошување на количините. Одберете..

680ДЕН.

URIMIL PLUS Mg - Уримил плус Mg 30 капсули со ПОДАРОК URIMIL gel

URIMIL PLUS Mg - Уримил плус Mg 30 капсули со ПОДАРОК URIMIL gel

URIMIL PLUS Mg - Уримил плус Mg 30 капсули. Го помага нормалното функционирање на периферниот нервен..

770ДЕН.

Konopne Mazani - ЗЕЛЕНА маст од коноп 250мл

Konopne Mazani - ЗЕЛЕНА маст од коноп 250мл

Konopne Mazani - ЗЕЛЕНА маст од коноп 250млЕфект на БЛАГО ЛАДЕЊЕ.Маст од коноп со 10% конопно масло,..

510ДЕН. 640ДЕН.